CMRF Form Processor (2.2.6) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Field
be: Поле

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Fields
be: Палі

en: Mode
be: Лад

en: About
be: Аб
