CMRF Form Processor (2.2.6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Field
mn: Талбар

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mode
mn: Горим
