CMRF Form Processor (2.2.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Format
mr: रचना
