CMRF Form Processor (2.2.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: واصلی

en: Field
fa: میدان

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Fields
fa: میدانها

en: Mode
fa: سبک

en: Button
fa: دکمه

en: About
fa: درباره
