CMRF Form Processor (2.2.9) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Field
el: Πεδίο

en: Format
el: Μορφή

en: Fields
el: Πεδία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Button
el: Κουμπί

en: About
el: Περί
