CMRF Form Processor (2.2.9) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Field
fr: Champ

en: Fields
fr: Champs

en: Button
fr: Bouton

en: Submission settings
fr: Paramètres de soumission

en: About
fr: À propos

en: Current User
fr: Utilisateur courant

en: Display only
fr: Afficher uniquement

en: Additional configuration
fr: Configuration complémentaire

en: Item format
fr: Format de l'élément
