CMRF Form Processor (2.2.9) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
