CMRF Form Processor (2.2.9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Field
oc: Camp

en: Fields
oc: Camps

en: Mode
oc: Mòde

en: About
oc: A prepaus
