CMRF Form Processor (2.2.9) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Field
uk: Поле

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Fields
uk: Поля

en: Mode
uk: Режим

en: Button
uk: Кнопка

en: Submission settings
uk: Налаштування надсилань

en: About
uk: Про модуль

en: Retrieve
uk: Отримати

en: Current User
uk: Поточний користувач

en: Literal
uk: Літерал

en: Connector
uk: Лінія з'єднання

en: Item format
uk: Формат елемента

en: …when <b>draft is created</b>.
uk: …коли <b>чернетка створена</b>.

en: …when <b>draft is updated</b>.
uk: …коли <b>чернетка оновлена</b>.

en: …when anonymous <b>submission is converted</b> to authenticated.
uk: …коли анонімне <b>надсилання перетворене</b> на автентифіковане.

en: …when <b>submission is completed</b>.
uk: …коли <b>надсилання завершене</b>.

en: …when <b>submission is updated</b>.
uk: …коли <b>надсилання оновлене</b>.

en: …when <b>submission is deleted</b>.
uk: …коли <b>надсилання видалене</b>.

en: …when <b>submission is locked</b>.
uk: …коли <b>надсилання заблоковане</b>.

en: CMRF Form Processor
uk: Процесор форм CMRF

en: Submit Webform actions to the CiviCRM forms_processor with CiviMFR
uk: Надішліть дії Вебформи у CiviCRM forms_processor за допомогою CiviMFR
