CMRF Form Processor (2.2.11) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Field
ast: Campu

en: Format
ast: Formatu

en: Mode
ast: Mou
