CMRF Form Processor (2.2.11) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
