CMRF Form Processor (2.2.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: URL
ne: यूआरएल

en: Mode
ne: प्रकार

en: Button
ne: बटन

en: About
ne: बारेमा
