CMRF Form Processor (2.2.11) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Field
os: Быдыр

en: Format
os: Формат
