CMRF Form Processor (2.2.11) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Mode
ug: مودېل

en: About
ug: ھەققىدە
