CMRF Form Processor (2.2.11) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Link
vi: Liên kết

en: Field
vi: Trường

en: Format
vi: Định dạng

en: Fields
vi: Các trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Button
vi: Nút

en: Submission settings
vi: Thiết lập khi gửi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Literal
vi: Nghĩa đen
