CMS Content Sync (3.0.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Allow
ast: Permitir
