CMS Content Sync (3.0.12) - en to kn translation catalogue (62 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Manually
kn: ಹಸ್ತಮುಖೇನ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: is
kn: ವು

en: Default Path
kn: ಡಿಫಾಲ್ಟ್ ಮಾರ್ಗ

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Compatibility
kn: ಸಹವರ್ತನೀಯತೆ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Not supported
kn: ಅಸಮರ್ಥಿತ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Flags
kn: ವೇಗ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
