CMS Content Sync (3.0.13) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit
