CMS Content Sync (3.0.13) - en to th translation catalogue (41 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: all
th: ทั้งหมด

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Access
th: การเข้าถึง

en: ID
th: ไอดี

en: Check
th: เช็ค

en: All
th: ทั้งหมด

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Allow
th: อนุญาต

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: in
th: ใน

en: Select
th: เลือก

en: is
th: คือ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: deleted
th: ลบทิ้ง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: Export configuration
th: การส่งออกการตั้งค่าคอนฟิก

en: Critical
th: วิกฤติ
