CMS Content Sync (3.0.17) - en to et translation catalogue (75 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Confirm
et: Kinnita

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: required
et: kohustuslik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: new
et: uus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access
et: Ligipääs

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updates
et: Uuendused

en: Check
et: Kontrolli

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Advanced
et: Täpsem

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: here
et: siin

en: Allow
et: Luba

en: Ignore
et: Eira

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Change
et: Muutmine

en: in
et: hulgas

en: Entity
et: Olem

en: Authentication
et: Autentimine

en: New
et: Uus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: is
et: on

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: deleted
et: kustutatud

en: Important
et: Oluline

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Flags
et: Lipud

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Critical
et: Kriitiline

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
