CMS Content Sync (3.0.18) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: required
sq: kërkohet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: new
sq: i ri

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Allow
sq: Lejo

en: is
sq: është
