CMS Content Sync (3.0.19) - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: required
eu: beharrezkoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Access
eu: Atzipena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Check
eu: Egiaztatu

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: here
eu: hemen

en: Allow
eu: Baimendu

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Change
eu: Aldatu

en: Entity
eu: Entitatea

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: is
eu: da

en: Usage
eu: Erabilera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Flags
eu: Banderak

en: Create new
eu: Sortu berria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Critical
eu: Larria

en: restore
eu: leheneratu

en: Asc
eu: Goraka
