CMS Content Sync (3.0.19) - en to te translation catalogue (40 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: required
te: తప్పనిసరి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Action
te: చర్య

en: new
te: కొత్త

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: all
te: అన్నీ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Change
te: మార్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
