CMS Content Sync (3.0.26) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: new
bo: གསར་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: here
bo: འདིར།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: New
bo: གསར་བ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
