CMS Content Sync (3.0.26) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: new
sl: novo

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Allow
sl: Dovoli

en: is
sl: je

en: Machine name
sl: Strojno ime
