CMS Content Sync (3.0.28) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Site name
de: Name vo der Websyte

en: Warning
de: Warnig
