CMS Content Sync (3.0.28) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: new
os: ног

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
