CMS Content Sync (8.x-1.31) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно

en: in
mk: во

en: - All -
mk: - Сите -
