CMS Content Sync (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Table
km: តារាង

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
