Glazed CMS Core (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
