Glazed CMS Core (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Upload Images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Media Library
lt: Media biblioteka
