Glazed CMS Core (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Contact
ar: اتصل

en: File size
ar: حجم الملف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Attachments
ar: المرفقات

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
