Glazed CMS Core (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Filename
az: Fayl adı

en: Contact
az: Kontakt

en: File MIME type
az: Fayl MIME tipi

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
