Glazed CMS Portfolio (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Original image
id: Gambar asli

en: Details
id: Rincian

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Attachments
id: Sisipan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Client
id: Klien

en: Apply
id: Terapkan

en: Services
id: Layanan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Asc
id: Urutan turun
