Glazed CMS Portfolio (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Client
fa: مشتری

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
