Webform Auto Exports (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Password
lv: Parole

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Host
lv: Serveris

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Hours
lv: Stundas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )
