Webform Auto Exports (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Password
et: Parool

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )
