Codebaby (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات
