Coder (8.x-2.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Path
it: Percorso

en: Display
it: Visualizzazione

en: Path alias
it: Alias di percorso

en: The primary identifier for a node.
it: L'identificatore primario di un nodo.

en: Minutes
it: Minuti

en: You are here
it: Tu sei qui

en: List additional actions
it: Mostra ulteriori azioni

en: Reaction Rule
it: Regola di reazione
