Coder (8.x-2.7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Message
az: Mesaj

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Path alias
az: Yol ləqəbi
