Codes Pool (8.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: File
az: Fayl

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Source
az: Mənbə

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
