Codes Pool (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: File
he: קובץ

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Code
he: קוד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Provider
he: ספק

en: Source
he: מקור

en: Plugin
he: פלאגין

en: Authentication
he: הזדהות

en: Codes
he: קודים

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Completed @current step of @total.
he: הושלם שלב @current מתוך @total.

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
