Collection (2.4.1-beta1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Bundle
ne: पोका
