Collection (2.4.3-beta9) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Items
lt: Elementai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
