Color backport (1.0.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Core
sv: Kärna

en: Custom
sv: Anpassad

en: Color
sv: Färg

en: Goal
sv: Mål

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Color set
sv: Färguppsättning

en: About
sv: Om

en: Steps
sv: Steg

en: Uses
sv: Använder

en: Lock
sv: Lås

en: Changing colors
sv: Ändring av färger

en: Unlock
sv: Lås upp

en: GD library PNG support
sv: Stöd för PNG i GD-biblioteket

en: Logo path
sv: Sökväg till logotyp

en: You must enter a valid hexadecimal color value for %name.
sv: Du måste ange ett giltigt hexadecimalt färgvärde för %name.

en: Palette settings
sv: Inställningar för palett

en: Allows users to change the color scheme of compatible themes.
sv: Tillåter användare att ändra färgschemat för kompatibla teman.
