Colorbox (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: On
ne: माथि

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Media
ne: मिडिया

en: Current
ne: ताजा

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: notice
ne: सूचना

en: 300
ne: ३००
