Texte field counter with colors (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Color
fa: رنگ

en: Empty
fa: خالی

en: Red
fa: قرمز

en: Color settings
fa: تنظیمات رنگ

en: Green
fa: سبز

en: Orange
fa: نارنجی
