Texte field counter with colors (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Color
hu: Szín

en: Empty
hu: Üres

en: Red
hu: Vörös

en: Max
hu: Legfeljebb

en: low
hu: alacsony

en: Color settings
hu: Színbeállítások

en: Green
hu: Zöld

en: Orange
hu: Narancs
