Texte field counter with colors (1.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Color
id: Warna

en: Empty
id: Kosong

en: Red
id: Merah

en: Max
id: Maks

en: low
id: rendah

en: Color settings
id: Pengaturan warna

en: Green
id: Hijau

en: Orange
id: Oranye
