Texte field counter with colors (1.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Color
lv: Krāsa

en: Empty
lv: Tukšs

en: Red
lv: Sarkans

en: Max
lv: Maks.

en: low
lv: zema

en: Green
lv: Zaļš
